Які прикмети та повір’я пов’язані з парасолькою

Вважається, що вперше парасолька з’явилася в Китаї чи в Єгипті. Однак сьогодні такий предмет використовують по всьому світі. Щоправда, якщо для багатьох це просто аксесуар та захист від дощу чи спеки, існує чимало прикмет, які пов’язані саме з цією річчю, передає портал Стіна.

Парасолька. Фото: YouTube, скрін
Парасолька. Фото: YouTube, скрін

Не можна розкривати парасольку вдома. Саме так ми звикли висушувати в домашніх умовах свій аксесуар. Проте, існує повір’я, згідно з яким, такі дії можуть накликати на людину суцільні невдачі.

Не можна класти на ліжко. Це також робить багато людей. Однак, згідно з прикметами, якщо покласти таку річ на своє ліжко, то в майбутньому в родини можуть статися фінансові складнощі. Більше того, вважається, що з дому піде так звана «грошова енергетика».

Не підіймайте парасолю с землі. Якщо ваш зонтик впав, то не варто поспішати його підіймати. Є прикмета, що в тому випадку, коли власник підіймає свою парасолю, то в майбутнього в нього будуть неприємності. Як же вчинити в такому випадку? Просто спитайте допомоги в когось, хто знаходиться поруч: така прикмета не стосується сторонніх людей, тож вони будуть в повній безпеці, а ви не накличете на себе біду. Доречі, в Іспанії є повір’я, що якщо свою парасолю підійме дівчина, то вона може довго не вийти заміж.

Не даруйте таку річ в подарунок. Невдачі та неприємності чекають того, кому ви купите такий презент. Однак, що робити, коли дуже хочеться саме такий подарунок принести подружці чи колезі? Можна вчинити, як з годинниками чи домашніми тваринами: взамін попросіть в людини копійку. Так це буде вважатися «покупкою».

Помітити чийсь загублений зонт – погана прикмета. Це може передвіщати людині проблеми зі здоров’ям. Однак не допоможе, якщо ви просто станете відвертатися від знахідки. В такому випадку, щоб позбавитися від поганої енергетики, набагато краще підібрати парасолю і залишити її потім у багатолюдному місці.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що експерти поділилися важливими порадами про те, що робити, щоб нічого не губити вдома. Крім того, є чимало прикмет з цього приводу.

Також повідомлялося, що скоро українці будуть святкувати Великдень. Стало відомо, яка погода буде в цей день. З’явився прогноз від синоптиків.

Крім того, синоптик Наталя Діденко розповіла, коли в Україні різко потеплішає. Зазначається, що температура досягне позначки в 17-18 градусів тепла.