Українці будуть святкувати чотири дні поспіль

Вже скоро українці будуть святкувати Великдень. Більше того, вперше за багато років православне свято випадає аж на травень, а не на квітень. Стало відомо, скільки будуть відпочивати українці. Таку інформацію можна знайти в Кодексі законів про працю.

Паска на Великдень. Фото: YouTube, скрин
Паска на Великдень. Фото: YouTube, скрин

В травні у українців свято за святом: 1 травня - Міжнародний день праці, а вже православний Великдень - 2 травня. Згідно з Кодексом законів про працю, якщо ці свята випадають на вихідні, то їх потрібно переносити на наступні будні. Так вийшло, що в 2021 році День праці та Великдень це субота та неділя. Тож громадяни будуть відпочивати аж чотири дні поспіль - субота, неділя. понеділок та вівторок.

Погода в цей святковий період очікується вже тепла. Так, за даними порталу «World Weather» 1 травня в Києві буде до 13 градусів тепла в ніч, а вдень – до 19 градусів тепла. 2 травня вночі очікується така сама погода. При цьому синоптики не прогнозують істотних опадів. Однак треба зазначити, що частіше за все спеціалісти встановлюють прогноз погоди хоча б за тиждень-два (якщо казати про найточніші дані). Тож на даний момент можна вважати прогноз погоди на Великдень попереднім. Залишається сподіватися, що в ці святкові вихідні буде дійсно тепло.

Прогноз погоди в Києві на квітень 2021. Фото: World Weather

Варто підкреслити, що буде в травні ще один додатковий вихідний. Справа в тому, що 9 травня відзначається День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день випадає на неділю, а отже – його переносять на понеділок. В результаті громадяни будуть відпочивати від роботи 8 травня (субота), 9 травня (неділя), а також 10 травня (понеділок). В результаті аж 13 днів в травні будуть для українців вихідними.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що українців дивує весна з морозами та мокрим снігом. Відомий синоптик розповів громадянам, коли нарешті прийде довгоочікуване тепло.

Також повідомлялося, що в Верховній Раді України вже з’явився законопроєкт про скасування переводу часу в країні. Стало відомо, чи треба громадянам переводити стрілки на годинниках 28 березня.

Крім того, вже за кілька тижнів українці будуть святкувати католицький Великдень. Стало відомо, коли саме буде свято, а також, які традиції важливо знати.