Українцям нададуть чергову допомогу через в якості підтримки під час пандемії

Таке рішення представники уряду ухвалили під час чергового засідання Кабінету міністрів 24 березня. Варто зазначити, що вже вісім областей та Київ знаходяться в «червоній» зоні карантина, через що там знову посилили обмеження. Через це в уряді вирішили, що українцям варто надати матеріальну допомогу. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив деталі.

Денис Шмигаль. Фото: YouTube, скрін
Денис Шмигаль. Фото: YouTube, скрін

Варто зазначити, що ініціатива про матеріальну допомогу українцям надійшла від голови держави Володимира Зеленського. Така допомога буде стосуватися тих, хто проживає в «червоних» зонах карантину. За словами Дениса Шмигаля, від держави ФОПи та працівники, які постраждали через посилення обмежень, отримають вісім тисяч гривень в якості підтримки. Подібна допомога від держави вже буда задіяна в грудні минулого року, нагадав голова уряду.

Більше того, Денис Шмигаль додав, що представники уряду також очікують, що в регіонах з «червоною» зоною поширення коронавірусної інфекції місцева влада також буде надавати постраждалим через посилення обмежень ФОПам та працівникам необхідну допомогу. За думкою прем’єр-міністра, такий підхід до ситуації буде і правильним, і відповідальним.

Варто нагадати, що наразі в «червоній зоні» знаходяться Вінницька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Кіровоградська, Луганська, Миколаївська, Полтавська, Рівненська, Тернопільська, Харківська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області, а також столиця Київ. В цих регіонах діють посиленні обмеження: наприклад, не працюють освітні заклади та торгівельно-розважальні центри, а також непродовольчі ринки. Ресторани, бари та кафе можуть працювати лише в режимі доставки чи «на винос».

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в уряді хочуть ввести податкову амністію. Експерти прокоментували цю ініціативу та розповіли, до чого готуватися українцям.

Також повідомлялося, що в Міністерстві соціальної політики розповіли, як саме вираховується розмір субсидії. Стало відомо, які діють нормативи на одну родину.

Крім того, радник міністра соціальної політики розповів, коли буде найближче підвищення пенсійних виплат. Стало відомо, коли і у кого пенсії стануть вище.