Стало відомо, що як вже наступного місяця зміняться ціни в платіжках українців

Раніше в мережі активно говорили про те, що ціна на електроенергію може піднятися вже з квітня. Ситуацію вже обговорили сьогодні, 24 березня, під час засідання Кабінету міністрів. Стало відомо, якою буде вартість світла, і чи зміниться вона в квітні.

Електроенергія. Фото: YouTube, скрін
Електроенергія. Фото: YouTube, скрін

Ситуацію прокоментував голова українського уряду Денис Шмигаль. За його словами, представники Кабінету міністрів вирішили все ж таки не змінювати вартість цієї комунальної послуги. Таким чином, електроенергія для населення в Україні, в квітні цього року, буде коштувати рівно стільки ж, скільки й зараз, тобто – вартість буде 1,68 гривень за один кіловат.

Однак при цьому представники уряду, розуміючи всю ситуацію, дозволили підприємству «Енергоатом» працювати на ринку повноцінно. Це значить, що компанія отримає можливість заробляти собі необхідні кошти. Цікаво, що при цьому представники компанії «Нафтогаз» заявили, що будуть вводити річний тариф, щоб захистити споживачів від різких зростань вартості палива. Отже, можна сподіватися на те, що з квітня в платіжках українців суми точно не збільшаться. Тим паче, що вже скоро буде кінець опалювального сезону.

Варто підкреслити, що в разі, якщо громадяни втратили роботу через карантин, и і в них просто не вистачає через це коштів на сплату комунальних послуг, варто встати на облік в Державну службу зайнятості, так як від держави ви зможете отримати соціальну допомогу. Більше того, представники уряду також рекомендували оформлювати субсидії, які теж можуть стати підтримкою в такі нелегкі часи пандемії.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в уряді хочуть ввести податкову амністію. Експерти прокоментували цю ініціативу та розповіли, до чого готуватися українцям.

Також повідомлялося, що в Міністерстві соціальної політики розповіли, як саме вираховується розмір субсидії. Стало відомо, які діють нормативи на одну родину.

Крім того, народні депутати зареєстрували в парламенті новий законопроєкт, який пропонує способи покарання боржників за комунальні послуги. Стало відомо, на які суми хочуть штрафувати населення.