Вже з травня вступають нові умови на ринку газу

Залишається зовсім мало часу до того моменту, як в Україні вступають нові правила на ринку газу. З травня усіх абонентів переводять на річний тариф. При цьому, відбудеться це автоматично. Компанія "Нафтогаз" у себе в Facebook пояснила важливі деталі для своїх абонентів, а також пільговиків та субсидіантів.

Газова плита. Фото: скріншот YouTube-відео
Газова плита. Фото: скріншот YouTube-відео

У "Нафтогазі" повідомили деталі про нововведення та розповіли, що компанія може запропонувати чинним та новим абонентам.

Українцям нагадали, що призначення пільг чи субсидії не є причиною, щоб залишатися з постачальником газу через страх залишитися без допомоги держави. Виявилось, що пільги нікуди не дінуться у разі, якщо домогосподарство змінить постачальника газу.

Крім того, нікуди не треба ходити, щоб повідомити про заміну компанії. Треба лише подати пакет документі та вказати, що домогосподарству призначається субсидія.

"Нафтогаз" з початку опалювального сезону пропонував один з найдешевших в Україні тарифів на газ. З 1 травня компанія запускає новий тариф "Фіксований", ціна на газ буде незмінною з 1 травня 2021 року до 30 квітня 2022 року.

Якщо домогосподарство знає, скільки приблизно в місяць споживає газу, тоді їй легко розрахувати, скільки треба буде сплачувати грошей за спожитий об'єм щомісяця.

Тариф буде вигідний тим, що ціна не буде зростати протягом наступних 12 місяців. Крім того, абоненти зможуть обирати й інші тарифи, які буде пропонувати компанія.

Ті абоненти, які обслуговує зараз "Нафтогаз" по тарифу "Місячний" з травня будуть автоматично переведені на новий - "Фіксований". До 25 квітня вже будуть відомі тарифи компанії, але вона обіцяє, що вони як і раніше будуть вигідними.

Однак, тариф "Місячний" буде збережений, тож як старі, так і нові абоненти зможуть змінювати "Фіксований" на "Місячний" та навпаки, ніяких обмежень у кількості переходів компанія не планує вводити.

Нафтогаз. Фото: Facebook

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що у Кабміні обговорюють можливе підвищення тарифу на електроенергію, на скільки та коли може зрости тариф.

Популярные новости сейчас

5,1 млрд гривен: в Пенсионном фонде обратились с важным заявлением – на кону выплаты украинцев

Сильные порывы ветра и пронзающий холод: 6 октября погода подпортит украинцам настроение, прогноз Диденко

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Показать еще

Також ми писали, що за затримку субсидій, пільг та інших виплат українцям обіцяють компенсацію.

Нагадуємо, що в Україні можуть суттєво підняти тариф на воду, про які суми може йти мова.