Мобільний оператор «Київстар» запропонував абонентам вигідну акцію

Така інформація з’явилася на офіційному порталі мобільного оператора. Зазначається, що тепер у абонентів є можливість скористатися новою пропозицією, отримавши згодом чималий кешбек на свій рахунок. Примітно, що така акція доступна також і для нових абонентів мобільного оператора.

Київстар. Фото: YouTube, скрін
Київстар. Фото: YouTube, скрін

Зазначається, що абоненти можуть отримати кешбек за покупку смартфона бренду Samsung A-серії та S-серії в фірмовому магазині компанії «Київстар». За придбання гаджета А-серії клієнт отримає 15 відсотків кешбеку, а за придбання гаджета S-серії – 7 відсотків кешбеку. Ці кошти клієнт отримує на свій бонусний рахунок, а витратити їх можна протягом шести місяців.

Важливо зазначити, що гроші, які ви отримуєте в якості кешбеку, ви маєте право витратити на різні послуги від мобільного оператора. Зокрема, це додаткові SMS та MMS, дзвінки на міські номери по Україні, послуги «Маячок» та «Ді-Джингл» (музика замість гудків), роумінг та міжнародні дзвінки. Крім того, можна сплачувати цими коштами і щомісячні послуги в рамках вашого тарифу, але тут є виключення – якщо це тариф «Все разом», а також якщо це перший платіж за тарифним планом.

Бонуси після придбання смартфона бренду Samsung A-серії та S-серії в фірмовому магазині компанії «Київстар» нараховуються протягом п’яти днів на бонусний рахунок. Один бонус – це одна гривня. Варто зазначити, що акція буде тривати не так багато часу – з 12 квітня по 11 червня поточного року. Крім того, спеціалісти зазначили, що в разі, коли ви придбали один з вищевказаних смартфонів в магазині оператора, а кешбек не отримали – варто звернутися в магазин, де ви купляли гаджет.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в Україні скоро можуть зрости ціни на телефонний зв’язок. Стало відомо, скільки будуть платити громадяни.

Крім того, українцям показали новий «бабушкофон». Зазначається, що цей телефон настільки міцний, що його точно не вдасться розбити через випадкове падіння.

Також повідомлялося, що майже у всіх мобільних операторів в нашій країні є тарифні плани з безлімітом. З’явилася інформація про те, які саме послуги та на яку вартість пропонують абонентам різні компанії.