В компанії «Київстар» оголосили про перетарифікацію клієнтам

Нерідко буває так, що через технічні неполадки абоненти втрачають доступ до різних послуг. На цей раз така ситуація сталася з мобільним оператором «Київстар». В соціальних мережах користувачі почали скаржитися, після чого в компанії прояснили ситуацію, передає інформаційний портал GSMinfo.

Київстар. Фото: YouTube, скрін
Київстар. Фото: YouTube, скрін

Наприклад, одна з клієнток компанії написала в соціальній мережі про те, що вона користується послугою «SIM для планшету». Як пояснила жінка, вона своєчасно сплатила суму за своїм тарифним планом. Ось тільки якщо абонентську плату з її балансу зняли, то послуги так і не надали – інтернету, за словами клієнтки, їй так і не дали. Крім того, коли вона зверталася до представників служби підтримки, то їй просто писали про те, що, мовляв, «сьогодні вже все буде працювати».

Намагалася жінка навіть телефонувати на гарячу лінію компанії. Проте, на жаль, майже дев’ять днів вона просто не могла поговорити з оператором. В результаті, пише клієнтка, вона прийшла до висновку, що їй треба змінювати оператора, а цю ситуацію вона назвала знущанням над людьми. Представники «Київстар» відповіли на таку скаргу.

Співробітники компанії вибачилися за такі проблеми. Також в мобільному операторі зазначили, що фахівці працюють над ви-рішенням проблеми. Трохи пізніше в компанії пояснили, що булі деякі проблеми з обладнанням. Що стосується всіх абонентів, які понесли збитки, то для них проведуть перетарифікацію.

Варто пояснити, що при перетарифікації клієнтам перенесуть їхню сплату послуги, яку вони не отримали, хоча сплатили, на наступний період. В результаті, таким чином, люди не втратять гроші.

Коментарі клієнтів в соціальній мережі

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що різні мобільні оператори пропонують абонентам пропозиції з безлімітним інтернетом та дзвінками. Стало відомо, в кого пропозиції вигідніше.

Також зазначалось, що стало відомо, як можна отримати додаткові хвилини клієнтам «Vodafone». З’явилася корисна інформація користувачам.

Крім того, в Україні представили новий «бабушкофон». Зазначається, что цей мобільний телефон просто так не вийде розбити. З’явилися подробиці новинки.