Українцям пояснили, як під час локдауну можна звернутися до МВС та ЦНАПів

В Києві та деяких інших регіонах все скоро знову посилять карантинні обмеження. Однак українці все ж зможуть і отримати водійські права, і паспорт. Представники Міністерства внутрішніх справ пояснили, як це можна зробити.

Водій. Фото: YouTube, скрін
Водій. Фото: YouTube, скрін

Справа в тому, що через карантин в сервісних центрах МВС та інших закладах обмежують кількість людей, які можуть знаходитися одночасно в одному приміщенні. Враховуючи на це, експерти радять записуватися заздалегідь. Зробити це можна за допомогою запису в електронну чергу. Представники МВС пояснюють, що якщо в вашому регіоні електронна черга ще не доступна, то варто записуватися за телефонами сервісних центрів. На офіційному порталі Головного сервісного центру МВС України показали, як можна записатися:

Приблизно така ж ситуація з Державною міграційною службою. На офіційній сторінці служби в соціальній мережі зазначили, що рекомендують записуватися за допомогою електронної черги. Важливо звернути увагу, що це стосується і оформлення ID-картки, і отримання закордонного паспорту.

Більше того, представники Державної міграційної служби пояснили, що звернутися за різними послугами можна в будь-який Центр надання адміністративних послуг. При цьому неважливо, яке в людини місце реєстрації. Однак представники регулятора все ж наполягають на тому, щоб громадяни не навідувалися до центрів в тому випадку, коли на це немає термінових причин.

Якщо ж звернутися дійсно необхідно терміново, то спеціалісти закливають не порушувати правила карантину, носити захисні маски, а також дотримуватися соціальної дистанції.

"Від цього залежить здоров’я кожного з нас і наших близьких!", - зазначили представники Державної міграційної служби на офіційній сторінці в соціальній мережі.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в Києві та деяких інших регіонах Украиїни вирішили посилити карантинні обмеження. Стало відомо, що і в яских областях буде під забороною.

Також повідомлялося, що в Міністерстві освіти пояснили, як будуть навчатися учні шкіл, які знаходяться в "помаранчевих" та "червоних" зонах карантину. Стало відомо, що треба знати батькам та учням.

Крім того, в Міністерстві освіти вирішили скасувати державні іспити для багатьох школярів. Стало відомо, кого це торкнеться.