Що сьогодні під забороною та який слід день залишив після себе в історії

У середу, 21 квітня шанується пам'ять святого Іродіона, а в народі цей день ще називали Родіон Льодолам. Існувала думка, що вода сьогодні володіє цілющою силою, у зв'язку з чим було прийнято пити воду і вмиватися з джерел, розповідає Уніан.

Церковный праздник.  Фото: скриншот YouTube-видео
Церковный праздник. Фото: скриншот YouTube-видео

Весь світ сьогодні відзначає День валіз, День Iron Maiden, Міжнародний день пряника і Всесвітній день творчості та інноваційної діяльності. У Німеччині святкують День дитячого садка, в Індонезії - День емансипації жінок, а Мексиці - День героїчного захисту Веракрусу, в Казахстані - День служби державної охорони, у В'єтнамі - День книги, в Кенії - День висадки дерев, в Сполучених Штатах - День трюфелів кеш'ю в шоколаді та День бульдогів, а в Італії - День заснування Риму.

Народні прикмети та заборони 21 квітня

  • День буде сонячним - незабаром прийде літо;
  • Теплий вечір та тиха ніч - попереду сухе і спекотне літо;
  • Туманний і хмарний день - варто готуватися до неврожайного і сирого літа.

Забороняється в цей день займатися важкими домашніми справами та виконувати багато роботи.

Чим цей день запам'ятався в історії

У 753 році до н.е. відбулося заснування Риму. У 1782 році був заснований Бангкок, що став новою столицею Сіаму. У 1856 році відбувся марш в Мельбурні, в якому взяли участь працівники будівництв і муляри, які успішно відстояли право на 8-годинний робочий день. У 1960 році місто Бразиліа стало новою столицею Бразилії. У 1983 році у Великобританії однофунтові монети змінили собою однофунтові банкноти.

Сьогодні іменини відзначають Сергій, Іродіон, Іван, Нифонт і Марія.

Нагадаємо, що українцям слід готуватися до чергових похолодання, дощів і навіть заморозків. Окрім цього, погода на Великдень, який у нинішньому році будуть відзначати 2 травня, здивує кожного.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що вперше за багато років православне свято Великдень випадає аж на травень, а не на квітень. Стало відомо, скільки будуть відпочивати українці.

Крім того, нинішня весна з морозами та мокрим снігом дивує українців. Відомий синоптик розповів, коли нарешті в нашу країну прийде довгоочікуване тепло.