Чим цей день запам'ятався в історії та що сьогодні заборонено робити

У понеділок, 19 квітня шанується пам'ять Яреми Пролітного і Євтихія Тихого - останній все своє життя займався зцілення людей і дивував просто неймовірними чудесами. У цей день прийнято молитися і просити у святого дати близьким здоров'я, розповідає Уніан.

Церковный праздник.  Фото: скриншот YouTube-видео
Церковный праздник. Фото: скриншот YouTube-видео

У всьому світі сьогодні святкується День велосипеда, День проліска, День вродженої діафрагмальної грижі та День читача етикеток. У Бразилії відзначається День індіанців, в Сьєрра-Леоне - День республіки, в Уругваї - день висадки 33 патріотів, а в Сполучених Штатах - День часнику, День нідерландсько-американської дружби, День сушки на білизняній мотузці та День буженини з ананасами.

Народні прикмети та заборони 19 квітня

  • Гнізда качок розташовані поблизу водойм - літо буде посушливим;
  • День буде сонячним і тихим - варто чекати хорошого врожаю ярих;
  • Опуститься туман в цей день - до кінця квітня встановиться суха погода;
  • Підніметься вітер - багатого врожаю чекати не варто.

Сьогодні не рекомендується лаятися з близькими людьми.

Чим цей день запам'ятався в історії

19 квітня 1850 року між Сполученими Штатами й Англією був підписаний договір про подальше будівництво Панамського каналу, але потім США прийняла рішення зробити це своїми силами. У 1897 році відбувся перший в історії Бостонський марафон. У 1919 році зафіксовано перший стрибок і подальше вільне падіння з аероплана з розкриттям парашута надалі. У 1984 році затвердили національний гімн Австралії. У 2000 році в Центральній Румунії виявили найбільше у всій Європі родовище золота.

Сьогодні іменини відзначають Іван, Мефодій, Петро, ​​Євтихій і Павло.

Нагадаємо, що українцям слід готуватися до чергових похолодання, дощів і навіть заморозків. Окрім цього, погода на Великдень, який у нинішньому році будуть відзначати 2 травня, здивує кожного.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що вперше за багато років православне свято Великдень випадає аж на травень, а не на квітень. Стало відомо, скільки будуть відпочивати українці.

Крім того, нинішня весна з морозами та мокрим снігом дивує українців. Відомий синоптик розповів, коли нарешті в нашу країну прийде довгоочікуване тепло.