В компанії «Укрпошта» підготували унікальну акцію

Така інформація з’явилася на офіційному порталі компанії «Укрпошта». Зазначається, що проводять благодійну акцію компанія спільно з фондом «Let`s help». В рамках такої акції українцям пропонують порадувати посмішку самотнім людям під час травневих свят. Стало відомо, як це можна зробити.

Укрпошта. Фото: YouTube, скрін
Укрпошта. Фото: YouTube, скрін

Справа в тому, що вже скоро українці будуть святкувати Великдень. Це свято родинне, однак, на жаль, є чимало пенсіонерів, які залишились самотніми. В компанії «Укрпошта» пропонують поділитися великодніми пасками для літніх людей. Така випічка буде доставлена кур’єрами компанії до геріатричних пансіонатів, якими займається благодійний фонд «Let`s help».

Для того щоб прийняти участь в акції, треба зробити благодійний внесок на офіційному порталі фонду. Засновники такої акції кажуть, що вартість однієї пасочки – лише 30 гривень, проте насправді таку підтримку неможливо виміряти коштами. Адже, літні люди дійсно потребують в увазі та дуже щасливі, коли її отримують.

Важливо зазначити, що збір коштів на пасочки для самотніх бабусь та дідусів триватиме включно до 25 квітня. В результаті завдяки таким коштам великодню випічку отримають близько восьми тисяч самотніх пенсіонерів. Цікаво, що минулого року компанія «Укрпошта» теж проводила таку акцію, в рамках якої великодні пасочки отримали близько п’ять тисяч самотніх пенсіонерів.

Нагадаємо, що Великдень православні українці будуть святкувати вже 2 травня. Тобто, до свята вже потрібно починати готуватися. Одним з пунктів підготовки може бути і пасочка для самотнього пенсіонера в рамках благодійного проєкту.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що українцям розповіли, скільки днів ми будемо відпочивати в травні. Крім того, з’явився перелік всіх свят наступного місяця.

Також зазначалося, що цього року в Україні значно зросте в ціні великодній кошик. Стало відомо, скільки грошей українці витратять на свято.

Крім того, в уряді вигадали, як можна знизити вартість цукру. Як виявилося, про такі ініціативи стало відомо після зустрічі представників влади з учасниками ринку.