Що сьогодні під забороною та яку пам'ять цей день залишив в історії

У середу, 14 квітня шанується пам'ять святої Марії Єгипетської, яка півстоліття провела в пустелі, де дотримувалася посту і молилася, викоренивши в собі абсолютно все гріховні бажання. До неї слід звертатися для того, щоб позбутися від псування, лихого слова і пристріту. У цей день потрібно давати милостиню нужденним, причому чим більше дасте, тим більше вам повернеться добра, пише Уніан.

Церковный праздник. Фото: скриншот YouTube-видео
Церковный праздник. Фото: скриншот YouTube-видео

У всьому світі сьогодні святкується День раптового сміху. В Анголі відзначається День молоді, в Японії - Фестиваль весни, в Південній Кореї - Чорний день, в Грузії - День рідної мови, в Індії - Початок сонячного нового року, в Сполучених Штатах - День дитячої алопеції, День доброти до юристів і День колишнього подружжя.

Народні прикмети та заборони 14 квітня

  • Небо ясне і зоряне - варто готуватися до відмінного врожаю;
  • Голосно кричить худобу - попереду негода;
  • Розпочнеться гроза - буде посуха влітку.

Сьогодні заборонено будь-що стригти або різати, а краще взагалі не брати в руки ніж. Також не варто будувати ніяких планів.

Чим цей день запам'ятався в історії

14 квітня 1543 року підійшла до кінця іспанська експедиція Бартоломео Феррело, в рамках якої було відкрито затоку Сан-Франциско. У 1611 році вперше використовували слово "телескоп". У 1828 році був опублікований Американський словник англійської мови. У 1865 році 16-й президент Сполучених Штатів Авраам Лінкольн отримав смертельне поранення, від якого помер наступного дня.

У 1912 році легендарний "Титанік" зіткнувся з величезним айсбергом в Атлантиці, в результаті чого він затонув і забрав з собою життя 1 496 осіб. У 1927 році був випущений перший автомобіль марки "Вольво". У 1956 році світ побачив перший відеомагнітофон, а в 1983 році на полицях магазинів з'явився радіотелефон.

Сьогодні іменини відзначають Сергій, Марія, Іван, Євфимій і Макарій.

Нагадаємо, що українцям слід готуватися до чергових похолодання, дощів і навіть заморозків. Окрім цього, погода на Великдень, який у нинішньому році будуть відзначати 2 травня, здивує кожного.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що вперше за багато років православне свято Великдень випадає аж на травень, а не на квітень. Стало відомо, скільки будуть відпочивати українці.

Крім того, нинішня весна з морозами та мокрим снігом дивує українців. Відомий синоптик розповів, коли нарешті в нашу країну прийде довгоочікуване тепло.