В Monobank запропонували клієнтам вживити чіп – експерти розповіли про корисні функції

Сьогодні, 1 квітня, в додатках Monobank клієнти отримали повідомлення про можливість отримати чіп. Зазначається, що така процедура виконується тільки за бажанням. Портал Стіна розповість, які функції в чіпа, який пропонує Mono.

Додаток Mono. Фото: YouTube, скрін
Додаток Mono. Фото: YouTube, скрін

Варто зазначити, що користуватися таким monoчіпом дуже просто: зображення можна ретранслювати або на екран смартфона, або на сітчатку ока (як у випадку з віртуальною реальністю). При цьому в такої технології чимало корисних функцій:

  • Можна здійснювати грошові перекази через рукостискання;
  • Можна користуватися безготівковою сплатою послуги чи товарів навіть у тому випадку, якщо термінали не працюють;
  • Можливість оперативно дізнаватися важливу інформацію (курс валют, прогноз погоди тощо);
  • На екран виводяться показники здоров’я (наприклад, артеріальний тиск), а вживлена технологія надасть сигнал, якщо стан людини критичний;
  • Всі види активності (біг, плавання тощо) вимірюються автоматично;
  • Повний захист від зловмисників – доступ до особистих даних можливий тільки за допомогою ДНК власника.

Такі можливості стали доступними завдяки технічному процесору нового покоління. Зазначається, що в такій технології використовується більше 30 мільярдів транзисторів, що дозволяє використовувати великі обчислювальні потужності. Наразі вживлення такої технології добровільне: в додатку можна або погодитися, або «жити як всі». Якщо ви погоджуєтеся на таку пропозицію, то надалі побачите номер свого monoчіпа та важливе звернення для клієнтів:

«З першим квітня»

Скрін з додатку Monobank

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в ПриватБанку розповіли, як тепер можна сплачувати різні товари та послуги через мессенджери. Зазначається, що тепер клієнти можуть здійснювати перекази, не відриваючись від спілкування.

Також повідомлялося, що в уряді запровадили чергову матеріальну допомогу громадянам через пандемію коронавіруса. Так, українці можуть отримати по вісім тисяч гривень. Стало відомо, як це зробити через додаток «Дія».

Крім того, на аукціоні Ощадбанку з’явилися автомобілі. Стало відомо, який транспорт українці можуть собі придбати таким чином.