Українцям пояснили, як отримати карантинні виплати

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі написав заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко. Він нагадав, що за рішенням уряду (та за ініціативою президента) українцям, які проживають в «червоних» зонах карантину знову дадуть матеріальну допомогу від держав в розмірі 8 тисяч гривен. Тимошенко також розповів, як саме можна отримати гроші.

Гроші. Фото: YouTube, скрін
Гроші. Фото: YouTube, скрін

Варто зазначити, що таку допомогу будуть надавати ФОПам та їхнім працівникам, які стикнулися з труднощами через нові обмеження. Для того щоб подати заявку на отримання допомоги, треба скористатися додатком «Дія»:

  • Авторизуватися там можна за допомогою ПриватБанку, Monobank, BankID Національного банку України, або через електронний цифровий підпис;
  • Зайти в розділ «послуги»;
  • Натиснути на «отримати допомогу»;
  • Додаток автоматично перевірить дані користувача;
  • Ввести свій гривневий рахунок.

Кирило Тимошенко розповів, що така допомога від держави буде надаватися таким чином:

  • З державного бюджету українцям дадуть по 8 тисяч гривень;
  • З місцевого бюджету влада додасть ту суму, яку встановить орган місцевого самоврядування;
  • Заявки подаються через додаток «Дія».

В коментарях чимало українців висловили свою думку. Деякі були задоволені тим, що зможуть отримати таку виплату, однак багато людей були незадоволені. Так, деякі користувачі зазначили, що малий бізнес зараз майже в принципі не може працювати, а комунальні послуги, податки та інше сплачувати треба. Тож деякі українці вважають, що такої допомоги від держави навряд чи вистачить підприємцям в даній ситуації.

Коментарі українців

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що вісім регіонів та столиця в «червоній» зоні карантину. Представники ЦНАПів пояснили, які документи та яким чином зможуть отримати українці під час пандемії.

Також повідомлялося, що прямо під час посилених обмежень в Києві будуть дорожчати ціні на проїзд в маршрутках. Стало відомо, скільки будуть платити пасажири.

Крім того, через відсутність щеплень за віком школярів можуть відстороняти від занять. Таке рішення винесли представники Вищого суду України. З’явилися подробиці.