Стало відомо, що буде далі з тарифами на електроенергію

Українці під час карантину переживають щодо комунальних послуг, а чимало громадян замислились про оформлення субсидій. Тепер стало відомо, що тариф на електроенергію стане більше. Про це повідомляє «Обозреватель», посилаючись на власні джерела. Зазначається, що представники Міжнародного валютного фонду також наполягають на тому, що ситуацію на ринку електроенергії в нашій країні треба регулювати.

Платіжки за комуналку. Фото: YouTube, скрін
Платіжки за комуналку. Фото: YouTube, скрін

Повідомляється, що вартість «світла» для громадян може зрости вже з 1 травня поточного року. Проте, представники уряду насправді, як розповіли журналістам їхні джерела, фінальний варіант такого підвищення ще не зробили. Підкреслюється, що представники Кабінету Міністрів запропонували декілька варіантів розвитку подій. У всіх них є дещо спільне – сенс в тому, щоб більше платили саме ті українці, які використовують дуже багато електроенергії.

Так, наприклад, при використані більше 300-500 кіловат годину на місяць українці будуть платити економічно обґрунтований тариф на «світло». Джерела повідомляють, що в першу чергу це торкнеться тих громадян, які живуть у великих будинках (або квартирах) та дійсно споживають багато ресурсу. Крім того, підвищення може торкнутися і тих, хто за допомогою еклетроніки обігріває будинки. Ці громадяни можуть відчути підвищення на комунальні послуги вже восени, коли почнеться новий опалювальний сезон.

Підкреслюється, що тарифи вже до цього довелося підійняти, так як українська влада взяла на себе зобов’язання щодо розвитку зеленої енергетики в нашій державі. Ресурсу на це спочатку не вистачило, тому в результаті якщо для «зелено-енергетиків» вартість послуг знизили, то кінцевий споживач платить трохи більше, пояснюють спеціалісти.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в компанії «Нафтогаз» розповіли про нові тарифи на блакитне паливо. Стало відомо, наскільки будуть відрізнятися тарифні плати «Місячний» та «Річний».

Також повідомлялося, що стало відомо, в яких регіонах українці заробляють більше за інших. З’явилася статистика від соціологів.

Крім того, чимало українців має борги за комунальні послуги. Стало відомо, як будуть карати боржників.