Патрульна поліція опублікувала адреси, де тепер є прилади TruCAM

Ось вже декілька років, як в Україні встановили прилади TruCAM, щоб оперативно знаходити серед водіїв порушників швидкості. Нещодавно чинності набрати нові розміри штрафів за порушення правил дорожнього руху (ПДР). Тепер за перевищення швидкості порушникам треба сплатити ще більший штраф. Їх тепер буде легше знайти, адже в Україні встановлять ще більше приладів TruCAM. Таке повідомлення з'явилося на сайті Патрульної поліції.

Патрульна поліція. Фото: скріншот YouTube-відео
Патрульна поліція. Фото: скріншот YouTube-відео

Варто відзначити, що TruCAM є портативним пристроєм, що здатний вимірювати на відстані до 1 200 метрів швидкість, з якою транспортним засобом керують водії. Він робить фото, у разі якщо водій порушує швидкість та потім ці знімки служать у якості доказів порушення.

Вже з понеділка, 22 березня місць на українських дорогах, де працівники патрульної служби почнуть використовувати прилад TruCAM, значно побільшає.

Пресслужба Патрульної поліції повідомила, що ще на 60 ділянках з'явиться цей сучасний прилад. Крім того, будуть внесені зміни до 12 ділянок. де вже встановлені TruCAM.

Таким чином, в Україні вже буде встановлено діючих 117 приладів TruCAM, що дозволить вимірювати швидкість вже на 309 ділянках доріг.

Адреси ділянок. Фото: Патрульна поліція

Водіїв про те, що на дорозі перевіряють швидкість, інформують спеціальні дорожні знаки. Вони показуватимуть, що на цій дорозі ведеться фото та відеофіксація порушень ПДР.

Адреси ділянок. Фото: Патрульна поліція

Також пресслужба попереджає водіїв, що в місцях, де проводиться перевірка порушень швидкості, будуть стояти службовий автомобіль патрульної поліції з увімкненими проблисковими маячками.

Адреси ділянок. Фото: Патрульна поліція

Тому, пресслужба патрульної поліції опублікувала список адрес де тепер теж будуть перевіряти швидкість, з якою рухаються транспортні засоби та радить водіям не порушувати ПДР, інакше їм треба буде сплатити штраф.

Адреси ділянок. Фото: Патрульна поліція

Популярные новости сейчас

Газ больше не будут использовать для отопления: как будут греться украинцы в городах

Украинцам удвоили выплаты и ввели штрафы: октябрьские сюрпризы для всех

ВПЛ, пенсионеры, инвалиды и семьи с детьми: стартовало оформление новой финансовой помощи

"Впервые обращаюсь к вам": бывшая жена Потапа Ирина Горова попросила помощи

Показать еще

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що на українських дорогах встановлять прилади для вимірювання ваги вантажівок. За перевищення норми ваги водіїв будуть штрафувати.

Також ми писали, що у Раді пропонують провести реформу громадського транспорту, вже подано 5 законопроєктів.

Нагадуємо, що Антимонопольний комітет перевірить радить місцевій владі у деяких регіонах втрутитися в ситуацію з невмотивованим підвищенням цін на проїзд у громадському транспорті.