Можливо, модель Arkana стала першою з сімейства марки, які будуть збирати в Запоріжжі

Останнім часом на радість українців Запорізький автомобілебудівний завод почав проявляти активність і на світ з'явилися нові моделі машин, зокрема, Renault Arkana. Це не може не радувати, адже це означає новий виток розвитку українського виробництва авто, але тут же прийшла і ще одна приємна новина. ЗАЗ може приступити до збирання ще однієї моделі Renault, якій на території нашої країни поки що немає в продажу, пише Today.

Авто Renault. Фото: скриншот YouTube-видео
Авто Renault. Фото: скриншот YouTube-видео

Йдеться про модель Clio, а така інформація з'явилася через активну підготовку АвтоВАЗ до випуску автомобілів на базі платформи Renault CMF-B, серед яких і вищезгадана модель. На заводі вже ведеться відпрацювання складального процесу машини в науково-технічному центрі.

З тієї причини, що ЗАЗ здійснює виробництво автомобілів за методом великовузлового складання з машинокомплектів, отриманих з Росії, то велика ймовірність початку випуску і Renault Clio.

Запорізький автомобілебудівний завод отримує машинокомплекти для виробництва не тільки Renault Arkana, але і для багатьох моделей Lada, за винятком Niva Legend. З цієї причини можна припустити, що на черзі запуск виробництва і Renault Clio, проте до теперішнього часу офіційної інформації від виробника з цього приводу не надходило.

Нагадаємо, що на автомобільному заводі в Запоріжжі з минулого року почали збирати автомобілі Renault Arkana за досить привабливою ціною - від півмільйона гривень. Тобто повноцінний кросовер можна придбати за ціною легкового авто. Стало відомо, чи користується популярністю ця модель серед українських водіїв.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в Україні хочуть повернути обов'язковий технічний огляд для автомобілів. Ось тільки пройти його зможуть не всі. Стало відомо, що чекає водіїв.

Також повідомлялося, що в Україні суттєво змінили розмір штрафів для водіїв. Стало відомо, скільки та за які порушення тепер будуть платити автомобілісти.

Крім того, в мережі з'явилися фотографії унікального «Запорожця». «Родзинка» цього авто полягає в тому, що він зроблений за принципом класичного пікапа.