Метеоролог Наталя Діденко поділилася прогнозом на 5 квітня

Понеділок буде в Україні досить свіжим, пише синоптик на своїй сторінці в соціальній мережі. Якщо нещодавно українці радувалися теплу, то вже цього тижня повернуться снігопади, розповіла експерт.

Погода в Україні. Фото: YouTube, скрін
Погода в Україні. Фото: YouTube, скрін

Так, 5 квітня по країні очікується від 7 до 12 градусів тепла. В західних областях трішки тепліше – до 14 градусів тепла. Найсвіжішою погода буде в прибережних зонах – від 4 до 9 градусів тепла. Більше того, в Карпатах вдень очікується навіть мінусова температура. Наталя Діденко також додала, що вночі «мінус» буде по свій країні, крім південних областей.

Опади в понеділок будуть в південних, східних областях, а також місцями в центральних областях. В решті регіонів не прогнозують істотних опадів. Що стосується столиці, то в Києві в понеділок від 1 до 3 градусів тепла вночі, а вдень – до 10 градусів тепла. При цьому кияни навряд чи побачать опади завтра.

Однак якщо понеділок здається більш-менш спокійним, то на тижні очікується несподівана погода. Синоптик розповіла, що вже в середу-четвер в Україні очікується дуже несприятлива погода. Так, нові повітряні маси принесуть з собою снігопади та налипання мокрого снігу. Очікується така погода в західних, північних та місцями в центральних областях. В східних, південних та більшій частині центральних регіонів будуть сильні дощі та штормовий вітер. Крім того, 7-8 квітня є вірогідність мокрого снігу в цих областях. Однак Діденко зазначила, що прогноз про несприятливу погоду наразі є попереднім. Проте, українцям все ж таки краще підготувати себе до того, що погодні умови можуть різко змінитися вже найближчим часом.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав, що з приходом весни вже час замислитися про город. Так, з’явився посівний календар і на квітень, і на травень. Українці можуть вже планувати поїздки на дачі.

Також повідомлялося, що деякі регіони України вже засніжило на початку квітня. В соціальних мережах з’явилося вражаюче фото.

Крім того, вже скоро українці будуть відзначати Великдень. При цьому вартість популярних продуктів знову зростає. Експерти розповіли, скільки доведеться витратитися на кошик до церкви.