Lifecell запустив вигідні тарифи

З 29 квітня абонентам одного з лідерів мобільного зв'язку в Україні компанії lifecell можна під'єднати новий вигідний тарифний план. Про його переваги можна більш детально прочитати на сайті компанії.

lifecell. Фото: скриншот YouTube-видео
lifecell. Фото: скриншот YouTube-видео

Однак, ми розповімо, чим же цей тарифний план вигідніший за інші або ж навіть кращий за пропозиції інших мобільних операторів.

Річ у тім, що цей тарифний план абонент може самостійно підлаштовувати під свої потреби. Він отримав назву "Гнучкий life".

Як пояснили в компанії, йому немає рівних в Україні, тому що він фактично містить у собі 5 різних пакетів послуг.

Вказано, що їх можна активувати тоді, коли якусь з послуг абонент використовує більш активно. Кожен пакет місить 250 хвилин на усі мобільні оператори або 6 Гб інтернету.

Якщо абонент раніше за якусь з цих послуг використає, то йому будуть нараховані наступні 250 хв або 6 Гб інтернету. Соціальні мережі у цьому тарифному плані безплатні.

За словами керівника департаменту маркетингу Вадима Приходько, створюючи новий тарифний план компанія враховувала той факт, що в залежності від обставин, абонентами іноді витрачається більше хвилин або інтернету на спілкування.

Таким чином, в пакет послуг, розрахований на 4 тижні можуть входити наступні комбінації:

  • До 30 Гб або 1250 хвилин на усі дзвінки у межах України. Все буде залежати від того, чим активніше користується абонент.
  • Після використання усіх хвилин буде доступним безліміт всередині мережі lifecell.
  • Можна безлімітно користуватися соціальними мережами - Facebook, Instagram і Twitter.
  • Можна безоплатно роздавати інтернет за допомогою точки доступу відповідного пристрою.

Нижче компанія показала 5 варіантів користування даним тарифним планом. Для нових абонентів компанія встановила ціну у 140 грн на 4 тижні, а для чинних - 120 грн. Найменша ціна - 100 грн буде доступна тим абонентам, що перенесли свої номера в систему мобільного оператора.

Послуги. Фото: gsminfo.com.ua

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що українців попередили, як з додатку Viber можуть викрасти особисту інформацію шахраї.

Також ми писали, що популярні мобільні оператори - "Київстар", Vodafone та lifecell пропонують своїм клієнтам нові послуги.

Популярные новости сейчас

5,1 млрд гривен: в Пенсионном фонде обратились с важным заявлением – на кону выплаты украинцев

Сильные порывы ветра и пронзающий холод: 6 октября погода подпортит украинцам настроение, прогноз Диденко

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Показать еще

Нагадуємо, що Vodafone пропонує найдешевший тарифний план у Європі, деталі.