Уряд України прийняв рішення не впускати в’їзд іноземців на територію країни з республіки Індія

Про таке рішення оголосив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко на традиційному щоденному брифінгу, присвяченому коронавірусній хворобі.

Контроль у аеропорті. Фото: скріншот Yutube
Контроль у аеропорті. Фото: скріншот Yutube

За словами Ляшка, Кабмін заборонив в'їзд громадян та осіб без громадянства, які тривалий час проживають у цій країні з 2 травня. Причина, чому було прийняте таке рішення, - небезпечний рівень захворюваності на COVID-19 у цій країні.

"Уряд України ухвалив рішення про заборону перетину державного кордону з 00 годин 2 травня іноземцям та особам без громадянства, які прибули з республіки Індія або перебували на її території упродовж не менше 7 днів протягом останніх 14 днів", - сказав Ляшко.

Ті ж громадяни України, які постійно проживають в Україні або перебувають у шлюбі з українцями, у випадку приїзду у цей час мають обов’язково пройти двотижневу самоізоляцію - незалежно від наявності та результатів ПЛР-тесту на коронавірус.

За словами Ляшко, Індія є абсолютним лідером за кількістю щоденних випадків коронавірусної хвороби у світі. У цій країні майже 400 тис. захворілих на добу.

Станом на ранок 30 квітня у світі зареєстровано 151 141 668 випадків зараження коронавірусом. Лідерами за кількістю випадків COVID-19 залишаються США (33 044 068), Індія (18 762 976) та Бразилія (14 592 886).

Ляшко зазначив, що в Україні ситуація стабілізувалася, та команда МОЗ готує подання до комісії з техногенних ситуацій щодо виходу з червоної зони ще двох областей. Тобто з 2 травня в Україні буде лише 7 областей у червоній зоні. Також Віктор Ляшко зазначив, що кількість місць у лікарнях не перевищує визначеної Урядом граничної межі у 65%.

Як раніше писав портал Стіна, через карантинні заходи та небезпечну ситуацію через коронавірус було вирішено скасувати для учнів 4-х та 9-х класів ДПА.

Раніше Стіна інформувала, що в Грузії на Великдень та травневі свята закриють усі цвинтарі, та перекриють рух громадського транспорту.

Нагадаємо, що українці обурюються несправедливістю виплат у 8 тисяч грн лише певній верстві населення.