Vodafone підвищує ціну на популярний тариф

Один з лідерів мобільного зв'язку в Україні оператор Vodafone попередив клієнтів про те, що незабаром тариф на популярний пакет значно зросте. Офіційна інформація опублікована на сайті мобільного оператора.

Vodafone. Фото: скриншот Youtube-видео
Vodafone. Фото: скриншот Youtube-видео

Вказано, що новий тариф запрацює з 29 квітня поточного року. Ціну компанія була змушена підняти, бо зросли витрати на підтримку та розвиток мереж.

Мова йде про популярний тарифний план Vodafone SuperNet Unlim. До вказаного часу він коштував абоненту 230 грн на місяць, а вже з 29 квітня ціну піднімуть на 30 грн до 260.

Водночас компанія пообіцяла надати за новим тарифом більше об'ємів послуг. Якщо зараз надається 200 хв на дзвінки по всій Україні, то їх збільшать до 350. За кордон можна телефонувати до 30 країн на надані 30 хвилин, а згідно з новими умовами, буде вже надаватися 50 хвилин.

Можна буде телефонувати в Польщу, Італію, Німеччину та ще у 27 країн світу на надані хвилини. Якщо ж цією послугою абонент не користується, то в нього є можливість обміняти ці 30 хв на ще 100 на дзвінки по Україні у рамках послуги "Обмін хвилин".

Ще компанія обіцяє надати абонентам доступ до послуги Online PASS, завдяки якій абоненти зможуть користуватися популярними месенджерами на максимальній швидкості. Єдина умова - щоб був сплачений пакет на місяць.

Якщо абонент не оплатив вчасно тариф, тоді безлімітні дзвінки в мережі будуть щоденно коштувати 10 грн.

Умови тарифу. Фото: Vodafone

Пресслужба проінформувала, що у разі якщо підключена послуга "Рік без абонплат", вартість тарифу не зміниться допоки не закінчиться строк її дії. Крім того, наповнення у рамках цієї послуги, навпаки, збільшать.

Також абонентам нагадали, що вони у будь-який момент можуть змінити старий тариф на новий.

Новий тариф. Фото: Vodafone

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що Vodafone запустив дешевий тарифний план в Європі. Українці, що планують виїжджати за кордон, можуть зацікавитися пропозицією.

Популярные новости сейчас

Вже з середи нові тарифи на газ: в "Нафтогазі" показали, хто заплатить майже 8 грн, а хто - менше ніж 5 грн

Главное за 11 января: санкции США против Украины, требование украинцев к Зеленскому, Нацбанк выведет деньги из оборота, зарплаты ощутимо вырастут

Стоит подготовиться: в Одессе отключат газ 29 декабря

Показать еще

Також ми писали, що Vodafone дарує три місяці безліміту безоплатно, які умови треба виконати.

Нагадуємо, що абоненти Vodafone можуть отримати більше хвилин на розмови та не повинні за це доплачувати ні копійки.