На фото показали, що зараз відбувається в Києві біля лікарень

Не дивлячись на те, що Київ вже майже з 20 березня знаходиться у "червоній" карантинній зоні, обмеження не допомагають знизити темпи поширення вірусу та покращити рівень захворюваності. Через це столична влада навіть ввела нові обмеження з 5 квітня. Користувачка Facebook Людмила Коваленко показала чергу зі "швидких" біля 9-ої лікарні у місті Києві.

"Швидка". Фото: скріншот YouTube-відео
"Швидка". Фото: скріншот YouTube-відео

Жінка повідомила, що таку картину біло зафіксовано на ранок неділі, 4 квітня. Приблизно 7-8 машин "швидких" з пацієнтами стоять у черзі на госпіталізацію, а хворі знаходяться на холоді.

Повідомляється, що під ковідні відділення були перепрофільовані ліжка хірургічного, гінекологічного, терапевтичного відділень. Жінка, сама медик за освітою, подякувала лікарям, які докладають зараз зусиль, щоб допомогти одужати людям.

При цьому, за словами авторки посту нерідко хворі поступають "заліченими" сімейними лікарями, що прописують антибіотики. На час опублікування посту за її словами всього залишилося 2 вільних місця в інфекційному відділенні.

Є й такі хворі, що можуть лікуватися амбулаторно, але знаходяться у лікарні через температуру та переляк, адже хвороба нова та як її лікувати ніхто досконально не знає.

Коваленко також й нарікає на самих людей, що купують довідки та з легкою формою їдуть у санаторій в "Буковель", чи летять у Єгипет або ж організовують масові святкування без носіння масок.

Жінка нарікає, що не проводиться ніяких розслідувань на обмеження подібних небезпечних джерел інфекції. При цьому, авторка визнає, що призначивши навіть 5 міністрів охорони здоров'я, все одно були б порушення, тому що кожен сам собі пан.

Тому, на думку авторки, відбудеться "природний відбір". При цьому, жінка зазначила, що не Дай Боже комусь знадобиться хірургічна, гінекологічна чи ще якась термінова допомога, адже місць у цій лікарні у подібних відділеннях немає.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що з 5 квітня в Києві стануть перевіряти офіси на підприємства, які на час карантину повинні бути зачинені. У разі виявлення порушення, керівництву буде виписаний штраф у сумі 34 тисячі гривень.

Також ми писали, що з квітня почала діяти нова Програма медичних гарантій, які послуги будуть надаватися безплатно.

Нагадуємо, що в Офісі президента України детально розповіли, як оформити допомогу ФОП та найманим робітникам через додаток "Дія".

Популярные новости сейчас

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Никакой жары и осадков: синоптики рассказали, какой будет погода в Украине 25 июля

Молодая жена Виктора Павлика кардинально изменилась: трендовая стрижка ей к лицу

Показать еще