"Київстар" зробив важливе повідомлення для абонентів

Вже з наступного тижня мобільний оператор "Київстар" зробить частину популярних послуг доступнішою. З п'ятниці, 9 квітня стануть безплатними деякі послуги. Про це повідомила пресслужба мобільної компанії.

"Київстар". Фото: скріншот YouTube-відео
"Київстар". Фото: скріншот YouTube-відео

Повідомляється, що мова йде про наступні послуги - "Передзвони мені", "Поповни мій рахунок" та "Довірена особа".

Також пресслужба розповіла, у чому полягають переваги цих послуг та які умови їх надання зміняться з 9 квітня.

Послуга "Передзвони мені" дозволяє абоненту навіть якщо на його особовому рахунку немає коштів, відправити абоненту іншого українського мобільного оператора повідомлення з проханням передзвонити. На день абоненту буде надано можливість використати 3 подібних запити, тоді як раніше в місяць можна було лише відправити 8 подібних повідомлень.

Послуга "Поповни мій рахунок" дозволяє відправили комусь з рідних чи знайомих прохання поповнити рахунок. Це дуже зручна послуга для членів родини. Щоденно можна буде відправити по 2 подібні запроси. Зараз же така можливість надається у місяць тільки 4 рази.

Послуга "Довірена особа" дозволить членам сім'ї контролювати гроші на особистому рахунку та регулювати витрати абонента. Наприклад, діти зможуть мати можливість завжди бути проінформовані про необхідність поповнити рахунок комусь з батьків. Зараз подібні запити платні, а з 9 квітня вони стануть безплатними. Крім того, надаватимуться 10 запитів щодня.

Якщо абонент упродовж дня не використає усі безплатні запити, то вони просто анулюються. Тобто накопичуватися ці безплатні запити не будуть.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що "Київстар" повідомив свої клієнтів про можливість отримати знижку у розмірі 33% на контрактні тарифні плани. Таку знижку отримають українці при покупці у фірмовому магазині смартфону будь-якої компанії, що підтримує 4G.

Також ми писали, що двоє великих мобільних оператори в Україні - "Київстар" та Vodafone пропонують тарифні плани за 3 гривні на день, що в них входить.

Нагадуємо, що нові клієнти компанії "Київстар" можуть за допомогою послуги "Швидкий старт" обрати в найближчому магазині компанії не тільки вигідний тариф, а й номер мобільного телефону.