В Україні нові правила щодо доставки пенсійних виплат

Така інформація з’явилася на офіційному порталі Міністерства соціальної політики. Зазначається, що відповідну постанову ухвалили представники Кабінета міністрів на черговому засіданні. Стало відомо, що саме зміниться для громадян.

Гроші. Фото: YouTube, скрін
Гроші. Фото: YouTube, скрін

Представники Мінсоцполітики заявили, що національний оператор «Укрпошта» наразі є монопольним надавачем послуг з доставки виплат. Однак тепер, після нововведень, українцям будуть видавати (а також доставляти) гроші по місцю проживання, а компанії будуть обиратися за конкурсним відбором, зазначили в уряді.

При цьому підкреслюється, що з 1 вересня цього року українці будуть отримувати пенсії на поточних рахунках в уповноважених банках. Якщо таку фінустанову громадянин не обере до 1 вересня, то йому призначать банк автоматично за зверненням ПФУ або представників Управління соціального захисту. В майбутньому людина зможе на свій розсуд змінити банк, якщо буде таке бажання.

Обрати спосіб отримання виплати (або через обрану установку доставкою, або через банк) зможуть такі громадяни:

· Ті громадяни, які вже досягли 80-річного віку;

· Ті громадяни, які не мають права на пенсійні виплати та допомоги на догляд;

· Особи, які, згідно з висновками лікарів, потребують постійного догляду;

· Особи з інвалідністю першої групи.

При цьому варто підкреслити, що вищевказаним категоріям громадян доставку виплат будуть здійснювати за рахунок держави (або ж за рахунок ПФУ), зазначають в Міністерстві соціальної політики. Іншим громадянам, скоріше за все, доведеться сплачувати таку послугу окремо.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в парламенті ухвалили важливе рішення стосовно «пакунку маляти». Стало відомо, як тепер молоді батьки будуть отримувати допомогу при народженні дитини.

Також повідомлялося, що клієнти Ощадбанка стали скаржитися на комісію при сплаті комунальних послуг через додаток. Представники фінансової постанови пояснили ситуацію.

Популярные новости сейчас

В Украине электронные паспорта приравняют к бумажным: в Кабмине назвали точную дату

Никакой жары и осадков: синоптики рассказали, какой будет погода в Украине 25 июля

Молодая жена Виктора Павлика кардинально изменилась: трендовая стрижка ей к лицу

Показать еще

Крім того, державні установи ретельно перевіряють виплати громадянам. Мова йде і про соціальну допомогу, і про інші види виплат. Стало відомо, як будуть карати порушників.