Генеральний директор «Укрпошти» зробив важливу заяву щодо доставки пенсій

Вже завтра, 31 березня, представники уряду будуть розглядати проєкт Міністерства соціальної політики, який передбачає скасування фінансування доставки пенсій поштою для більшості пенсіонерів. Якщо проєкт ухвалять, то відбудеться таке скасування вже 1 вересня поточного року. Ситуацію на свій сторінці в соціальній мережі прокоментував генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський.

Пенсіонери в Україні. Фото: YouTube, скрін
Пенсіонери в Україні. Фото: YouTube, скрін

Він пояснив, що якщо такий проєкт Міністерства соціальної політики ухвалять, то переводити на картки будуть всіх пенсіонерів вже восени цього року. Виключення – це тільки пенсіонери, які старше за 80 років, а також ті, які мають інвалідність першої групи та не можуть ходити. При цьому Смілянський нагадав, що є чимало населених пунктів взагалі немає банкоматів. В багатьох населених пунктах до найближчого банку чи банкомату приблизно 50-60 кілометрів, підкреслив генеральний директор.

Крім того, Ігор Смілянський додав, що за допомогою компанії «Укрпошта» свої виплати отримує чимало пенсіонерів – близько 3,5 мільйонів осіб. Якщо ж зміни вищезгаданого проєкту ухвалять, то тоді ті пенсіонери, які не входять у виключення, будуть самостійно сплачувати собі доставку, бо не всі люди похилого віку зможуть дістатися до банку чи банкомату (особливо, якщо він, наприклад, єдиний на населений пункт і дуже далеко), вважає Ігор Смілянський.

Вже завтра стане відомо, чи ухвалять такий законопроєкт про доставку виплат представники уряду. Розглядати таку ініціативу, як очікується, стануть на черговому засіданні Кабінету Міністрів.

Нагдаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в компанії "Нова пошта" вирішили впроваджувати додаткову сплату. Стало відомо, за що будуть доплачувати клієнти.

Також повідомлялося, що в Міністерстві соціальної політики планують монетизували пільги на проїзд в громадському транспорті. Ситуацію прокоментувала голова міністерства Марина Лазебна.

Крім того, в Україні громадяни вже можуть отримувати субсидії готівкою. Експерти пояснили українцям, чому такий вид отримання знижки вигідніше.