В Україні потяг зійшов з рейок, а всередині були десятки пасажирів

Така інформація з’явилася на офіційному порталі компанії «Укрзалізниця». Відомо, що мова йде про потяг №732 Київ-Запоріжжя. Інцидент стався сьогодні, 29 березня. Представники компанії перевізника зазначають, що потяг зійшов з колії, коли до кінцевої зупинки залишалося лише 50 кілометрів.

Поїзд Інтерсіті. Фото: YouTube, скрин
Поїзд Інтерсіті. Фото: YouTube, скрин

Між тим, в соціальній мережі з’явилися фотографії з місця події. На кадрах, які опублікували в спільноті «Типовий Київ» можна побачити той самий потяг. Одразу помітно і пасажирів, які зі своїми речами вийшли з вагонів та чекали поруч. Варто підкреслити, що серед них були і діти, і люди похилого віку, що помітно по кадрах з місця інциденту.

Інцидент з потягом. Фото: Типовий Київ

Представники «Укрзалізниці» додали, що зійшли з рейок одразу шість вагонів (всього в поїзда було їх дев’ять). Крім того, відомо, що у поїзді Київ-Запоріжжя було 88 пасажирів (однак це не вся кількість людей в поїзді, адже є ще персонал потягу). В прес-службі УЗ повідомили, що, на щастя, ніхто з пасажирів не постраждав.

Наразі в компанії вже вирішують питання щодо резервного потягу на цей маршрут (з Києва до Запоріжжя). Тим часом вирішують питання і з приводу того, як саме пасажирів доставлять до кінцевої зупинки. Варто зазначити, що зазвичай пасажирів в таких ситуаціях можуть пересадити на інший потяг, або ж замовити та оплатити всім перевозку автомобілем.

Варто додати, що цей потяг за маршрутом зі столиці до вокзалу у Запоріжжі у шляху знаходиться приблизно 7,5 годин. Крім того, слід підкреслити, що в даному випадку мова йде саме про швидкісний потяг «Інтерсіті».

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в компанії «Укрзалізниця» вирішили запустити так званий «човниковий рух». Стало відомо, де з’являться перші модернізовані електрички.

Також повідомлялося, що в Україні влада планує провести реформу громадського транспорту. Зазначається, що в майбутньому очікується, що «Богдани» та старі маршрутки просто зникнуть з українських доріг.

Крім того, в Міністерстві соціальної політики планують монетизувати пільги на громадський транспорт. Стало відомо, що це за ініціатива.