Що сьогодні під забороною та чим цей день запам'ятався в історії

У суботу, 27 березня святкується Федорів день, який ще називають Федора-скотара, оскільки сьогодні всі домашні тварини в особливій пошані. Найбільшу цінність для православних представляє Федорівська ікона Божої матері, розповідає Уніан.

Церковный праздник.  Фото: скриншот YouTube-видео
Церковный праздник. Фото: скриншот YouTube-видео

У всьому світі сьогодні святкується Міжнародний театральний день, День нефролога і Міжнародний день віскі. У Сполучених Штатах сьогодні відзначається День віагри, в Японії - День цвітіння сакури, в Україні - День інженерно-аеродромної служби ВСУ, а в Анголі - День перемоги.

Народні прикмети та заборони 27 березня

  • Якщо взяти сьогодні в руки ніж або будь-який інший гострий предмет, то можна накликати на свою сім'ю біди та часті сварки;
  • Якщо сьогодні за вікном буде мороз, то холоди протримаються ще як мінімум тиждень;
  • Всі сни, які насняться сьогодні, вважаються віщими. Крім того, під час сну можна побачити вигляд свого ворога, а все, що наснилося, є дуже важливим;
  • Якщо почули гуркіт грому - попереду дуже тепле і багате на врожай літо.

У цей день заборонено дивитися на своє зображення в дзеркалі, оскільки існує повір'я, що так можна накликати на себе біду і захворіти. Всі дзеркала заведено завішувати тканиною, оскільки задзеркалля здатне витягнути з людини всю її життєву силу.

Чим сьогоднішній день запам'ятався в історії

27 березня в 1841 році успішно завершилося випробування першої у світі парової пожежної машини на кінній тязі. У 1854 році в Сполучених Штатах був отриманий патент на гас. У 1860 патент видали й на штопор. На отримання патенту в 1878 році подана заявка після створення трактора на гусеницях. У 1990 році на лондонській Бейкер-стріт був відкритий музей Шерлока Холмса.

Сьогодні іменини відзначають Ростислав, Роман і Бенедикт.

Нагадаємо, що українцям слід готуватися до чергових похолодання, дощів і навіть заморозків. Окрім цього, погода на Великдень, який у нинішньому році будуть відзначати 2 травня, здивує кожного.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що вперше за багато років православне свято Великдень випадає аж на травень, а не на квітень. Стало відомо, скільки будуть відпочивати українці.

Крім того, нинішня весна з морозами та мокрим снігом дивує українців. Відомий синоптик розповів, коли нарешті в нашу країну прийде довгоочікуване тепло.