Мобільний оператор «Київстар» підготував нові знижки для абонентів

Така інформація з’явилася на офіційному порталі мобільного оператору «Київстар». Зазначається, що знижки на послуги будуть діяти в рамках акція під назвою «Моя родина». Стало відомо, як отримати знижки від компанії.

Київстар. Фото: YouTube, скрін
Київстар. Фото: YouTube, скрін

Представники компанії зазначили, що абоненти зможуть зекономити від 180 до 7 200 тисяч гривень на рік. Для того щоб прийняти участь в такій акції треба підключити два (або більше) номерів на свій особистий рахунок. Варто зазначити, що мова йде про контрактне обслуговування, як пишуть в прес-службі оператора.

В «Київстар» запевняють, що обслуговування абонентів за контрактами зручніша хоча б через те, що клієнт має змогу об’єднати на одному особистому рахунку до п’яти номерів. Власне, в результаті можна поповнювати одразу всім п’ятьом абонентам мобільний баланс. При цьому «Київстар» буде надавати знижку. Розмір знижки залежить від того, скільки номерів підключено до рахунку:

  • Якщо у абонента підключено два номери – він отримає 5 відсотків від кожного тарифу;
  • Якщо у абонента підключено три або більше номерів – він отримає 10 відсотків від кожного тарифу.

Наприклад, якщо у абонента підключено три номери родичів (включаючи власний номер), а на всіх телефонах тариф «Київстар. Smart», то він отримає знижку в 10 відсотка. В такому випадку тариф «Smart» замість звичних 150 гривень на місяць буде коштувати 135 (знижка на 15 гривень). Знижка така буде стосуватися кожного підключеного номера до особистого рахунку. Тобто, в одному рахунку можна об’єднувати номери всієї родини і економити на цьому гроші.

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що популярний український оператор мобільного зв’язку здивував клієнтів новою акцією. Зазначається, що заощадити можна від чотирьох тисяч гривень. З’явилися подробиці.

Також повідомлялося, що Vodafone запропонував своїм абонентам новий вигідний тариф. Зазначається, що за невелику ціну клієнти отримають всі популярні послуги, включно з безкоштовними розмовами в мережі та мобільним інтернетом.

Крім того, українські мобільні оператори стали активно знижувати вартість своїх послуг. Стало відомо, в кого і які тарифи обійдуться абонентам дешевше.