Стали відомі ймовірні тарифи на газ з травня

Стікає термін ціни на газ для населення, що встановив Уряд до кінця березня. Оскільки постачальники газу підвищили тариф до 8-9 грн за кубометр, Кабмін був вимушений втрутитися та встановив граничну ціну в 6,99 грн. Вже з травня набудуть чинності інші правила. ЗМІ оприлюднили ймовірний новий "річний" газовий тариф, повідомляє LB.ua.

Газ. Фото: скріншот Youtube-відео
Газ. Фото: скріншот Youtube-відео

Стало відомо про те, що НАК "Нафтогаз України" домовився з компанією "ЙЕ Енергія", що входить до групи Дмитра Фірташа про постачання газу для населення через газзбути.

Вказано, що цей газ почнуть продавати українцям з 1 травня, коли автоматично почне діяти річний тариф на блакитне паливо для населення.

Про те, що дані компанії уклали відповідну угоду стало відомо 23 березня, однак начебто домовленості були досягнуті ще декілька днів раніше за цю дату.

Повідомляється, що компанія "ЙЕ Енергія" постачає імпортний та український газ, а також електроенергію побутовим та не побутовим споживачам. Також вона реалізує газ постачальникам, що працюють під брендом "Твій газзбут".

Також НАК "Нафтогаз України" заявив про підготовку для своїх клієнтів річного тарифу. На даний час доля клієнтів компанії складає 15% від населення.

Про деталі домовленостей між компаніями поки що нічого не відомо, але у пресрелізі вказано, що ціна газу буде ринковою.

Це означає, що "Нафтогаз" буде продавати газ як для своїх клієнтів, так і для компанії "ЙЕ Енергія". Різниця між тарифами може виникнути лише через "маржу".

По підрахунках ЗМІ, з 1 травня ціна на газ може складати у діапазоні 7,40 - 8 грн. Варто відзначити, що немає конкретики й щодо ціни на блакитне паливо з 1 квітня, коли гранична ціна Уряду буде скасована.

Можливо, цей тариф продовжать ще на місяць. За прогнозом, якщо Уряд нічого не буде робити, то тариф на газ може сягнути понад 8 грн. за кубометр.

Раніше портал "Стіна" повідомляв, що невідомою була й ситуація з тарифом на електроенергію. Кабмін прийняв важливе рішення.

Також ми писали, що після 25 березня представники компаній, що поставляють блакитне паливо в оселі українців повинні повідомити свої тарифи на квітень.

Популярные новости сейчас

Украинцам удвоили выплаты и ввели штрафы: октябрьские сюрпризы для всех

Впереди голодная осень и зима: украинцев предупредили об очередном подорожании продуктов

Кто получит 6500 грн: в октябре минимальная пенсия солидно вырастет

До 400 грн в месяц: "Киевстар" предупредил абонентов о новых тарифах

Показать еще

Нагадуємо, що "Нафтогаз" показав, як зловмисники навчилися красти блакитне паливо.