В уряді прийняли рішення щодо призову на військову службу

Це обговорювали під час засідання Кабінету міністрів 24 березня. Так, було ухвалено рішення про строкову військову службу. Мова йде про весняний призов, який повинен розпочатися вже в квітні (з самого початку місяця). Стало відомо, в яких областях призовників буде набагато більше.

Військові. Фото: YouTube, скрін
Військові. Фото: YouTube, скрін

За інформацією уряду, більше всього нових військовослужбовців буде в Дніпропетровській області (там призвуть до армії 1 340 людей). Всього по Україні з різних областей відправлять на службу 14 246 чоловіків. Відомо, що їх розподілять по таким органам:

  • В Збройні сили України приймуть 6 500 призовників;
  • В Державну спеціальну транспорту службу приймуть 600 призовників;
  • В Національну гвардію України приймуть 4646 призовників;
  • В Державну прикордонну службу приймуть 2 500 призовників.

Варто зазначити, що призов до армії можна відстрочити, якщо на це дійсно є вагома причина. Це стосується в першу чергу тих, хто отримує професійну технічну або вищу освіту (тільки на денній формі навчання) Крім того, відстрочення стосується і тих, хто навчається в аспірантурі. Також можуть не призвати до армії за таких причин:

  • За сімейними обставинами;
  • Задля продовження професійної діяльності;
  • За станом здоров'я.

Якщо ж повнолітній чоловік вже не навчається, а також не має проблем зі здоров'ям, то його можуть призвати на службу. Призов цього року відбудеться в два етапи, як і прийнято. Тобто, весняний призов і осінній. Відбудуться вони цього року таким чином:

  • З квітня по червень 2021 року;
  • З жовтня по грудень 2021 року.

Кількість призовників цього року. Фото: депутат Олексій Гончаренко

Кількість призовників цього року. Фото: депутат Олексій Гончаренко

Нагадаємо, раніше портал Стіна писав про те, що в уряді вирішили надати українцям чергову матеріальну допомогу через посилення карантинних обмежень на фоні спалаху коронавірусної інфекції. Стало відомо, скільки коштів та хто зможе отримати від держави.

Також повідомлялося, що представники Кабінету міністрів ухвалили рішення щодо змін у правилах карантину в регіонах "червоної зони". Стало відомо, які є нововведення.

Крім того, на фоні карантина представники Кабміну змінили правила проїзду на територію України. Представники уряду пояснили, як тепер можна приїхати в нашу державу.